خبر مهم از جلسه استقلالی ها/ناراحتی از دریافتی بعضی ها!/چک 700 میلیونی به عمران زاده رسید!

از جلسه مهم باشگاه استقلال خبرهای تازه ای به بیرون درز کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ بازیکنان استقلال که شدیدا از وضعیت مالی باشگاه ناراضی بودند، بعد از ظهر سه شنبه به لارستان رفتند تا با فتح ا… زاده به گفت و گو بنشینند. در این جلسه، سیاوش اکبرپور به نمایندگی از تمام بازیکنان با مدیریت باشگاه حرف زد. طبق خبرهای رسیده، در این جلسه، تمام بازیکنانی که حضور داشتند، به برخی پرداخت های مالی، شدیدا اعتراض داشتند. از ابتدای سال تا به حال، علی فتح ا… زاه بخش اعظمی از درآمد استقلال را صرف خرید برخی بازیکنان کرده است. این موضوع باعث ناراحتی شدید آن دسته از بازیکنانی شد که در فصل جاری یک ریال نیز از باشگاه دریافت نکرده اند. فتح ا… زاده که پیش بینی چنین اعتراضی را می کرد، سعی کرد با پرداخت چند فقره چک به بازیکنان ناراضی، موقتا آنها را ساکت کند. طبق شنیده های موثق، فتح ا… زاده از ابتدای فصل تا به حال رقمی نزدیک به 900 میلیون تومان، به یکی از بازیکنان پرداخت کرده است که این موضوع ناراحتی دیگر بازیکنان را در پی داشته است. در جلسه ای که سه شنبه برگزار شد، مدیر عامل استقلال، چند فقره چک اسپانسرها را در اختیار بازیکنان قرار داد. این چک ها که البته رقم هایش متفاوت بود، به برخی بازیکنان سپرده شد تا پس از نقد شدن، در اختیار دیگر بازیکنان نیز قرار بگیرد.
اسپانسرهایی که این فصل با استقلال کار می کنند، از نظر مالی تا به حال به وعده های خود عمل کرده اند. یکی از این اسپانسرها حتی پیش از عقد قرارداد، 200 میلیون به باشگاه استقلال پرداخت کرده بود. حالا نیز فتح ا… زاده با اطمینان این چک ها را به بازیکنان سپرده است. اما با توجه به سابقه برگشت خوردن چک های فوتبال، بازیکنان استقلال کمی از این بابت نگرانی دارند. اما چیزی که پیدا بود، بازیکنان این تیم پس از خروج از دفتر علی فتح ا… زاده در لارستان از جلسه کاملا راضی بودند. آنها سپس تعیین کردند در صورت نقد شدن چک ها، رقم ها چطور بین خودشان تقسیم شود.
جالب اینجاست که یک چک 700 میلیونی در اختیار حنیف عمران زاده قرار گرفت و یک چک 200 میلیون تومانی نیز در اختیار میثم بائو تا در صورت نقد شدن، آنها را بین بازیکنان تقسیم کنند.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.