قاضی، انصاری‌فرد یا نوری در استقلال /ساموئل سرانجام پرسپولیسی شد؟!

سرانجام اخبار و پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد. جی‌لوید ساموئل، هافبک دفاعی استقلال، به جمع قرمزها ملحق می‌شود.

به گزارش ستاره ها؛ طبق خبرهای موثق از داخل دو باشگاه تهرانی، شرایط جدایی او از استقلال و پیوستنش به پرسپولیس، مهیا شده و او از نیم‌فصل دوم دیگر در جمع آبی‌ها نخواهد بود. هر چند پرسپولیسی‌ها تلاش کردند این خبر مسکوت بماند اما سرانجام لو رفت. از مدتی پیش شایعات زیادی درباره تمایل پرسپولیس به خرید این بازیکن وجود داشت. ساموئل که در ابتدای فصل نیز از طریق مدیر برنامه‌های خود مذاکراتی با رویانیان داشت، سرانجام با استقلال تمام کرد. مدیرعامل پرسپولیس در آن زمان وقتی متوجه شد ساموئل هم سهمیه لیگ برتری به حساب می‌آید و هم سهمیه خارجی، به صورت کامل از خرید این بازیکن منصرف شد ولی حالا شدیدا او را می‌خواهد.
در حال حاضر فتح‌ا…‌زاده و رویانیان برای انتقال این بازیکن به توافق نهایی رسیده‌اند. امیر قلعه‌نویی هم با جدایی ساموئل موافقت کرده است. استقلال در ازای انتقال ساموئل، از پرسپولیس یک بازیکن خواهد گرفت. این تیم در حال حاضر هم در خط هافبک نیاز به بازیکن دارد و هم خط‌حمله. قلعه‌نویی از خط هافبک پرسپولیس نوری را در نظر دارد. از بین مهاجم‌های این تیم قاضی یا انصاری‌فرد نیز در تیررس استقلالی‌ها قرار گرفته‌اند. امیر قلعه‌نویی در این باره نظر نهایی را خواهد داد. البته با جدایی فریدون زندی و حالا نیز ساموئل از جمع آبی‌ها، به نظر می‌آید استقلال در خط هافبک کمبود بازیکن خواهد داشت اما در مقابل با بازگشت دوباره جباری و آمادگی نکونام، شاید این ضعف تا حدودی از بین برود. شنیده می‌شود استقلالی‌ها تمایل زیادی به جذب انصاری‌فرد دارند چراکه امیر قلعه‌نویی گفته، می‌تواند از این بازیکن خوب بازی بگیرد.
اما برخی از مسئولان باشگاه نیز روی قاضی نظر دارند و معتقدند او می‌تواند گزینه بهتری باشد. فعلا مذاکرات در این زمینه ادامه دارد و باید دید آیا پرسپولیس به استقلال بازیکن می‌دهد یا ترجیح خواهد داد، پول رضایت‌نامه این بازیکن را به صورت نقدی پرداخت کند. این در حالی است که رویانیان مدیرعامل پرسپولیس در روزهای اخیر اعلام کرد: «حتی اگر استقلال 100 میلیارد تومان هم بدهد، انصاری فرد را به این تیم نمی‌دهد.»
 
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.