کفاشیان: به من باید افتخار کنید!/به کره ببازیم، هم من می مانم هم کروش!

رئیس فدراسیون تاکید کرد حتی بعد از شکست احتمالی هم کسی با او تماس نخواهد گرفت که بگوید کروش را بردار!

به گزارش ستاره ها؛ پیش بینی ها می گویند، شکست احتمالی ایران مقابل کره جنوبی در آزادی، این دستور العمل برکناری علی کفاشیان را به مجمع فدراسیون فوتبال می برد! اما رئیس خوش خنده فدراسیون فوتبال که اثری از فشار در چهره اش دیده نمی شود، با شوخی می گوید: «چرا من را برکنار کنید؟ اتفاقا شما باید به من افتخار کنید.» او این جملات را می گوید و دلیلش را اینطور بیان می کند: «الان فشار روی من زیاد است. ماشاا… رسانه ها هم که مدام انتقاد می کنند. اینکه توانسته ام زیر این فشار کار کنم، باید به من افتخار شود!» رئیس فدراسیون که سعی می کند با شوخی فشار را از روی خود بردارد، می گوید: «البته اینها که گفتم شوخی بود. من رئیس هستم و وظیفه دارم که کارم را انجام دهم و منتی هم وجود ندارد.»
اما تکلیف شایعات چیست؟ شایعاتی که درباره آینده تیم ملی و فدراسیون در صورت شکست مقابل کره جنوبی مطرح می شود. پاسخ های رئیس این بار هم بسیار جالب است: «اگر این بازی را ببازیم، نه من می روم و نه کروش.» دقیقا همان جملاتی که رئیس فدراسیون فروردین 88 قبل و بعد از بازی با عربستان به زبان آورد. وقتی از او می پرسیم آیا ممکن است به شما دستور بدهند که کروش را بردارید، پاسخ می دهد: «کسی هم به ما دستور نمی دهد که این کار را کنیم. کروش با ما قرارداد دارد. تا پایان قراردادش هم در تیم ملی می ماند.»
درباره رابطه کفاشیان و کروش هم بحث زیاد است. همین دیروز بعد از حضور رئیس در تمرین تیم ملی، برخی از خبرگزاری ها از برخورد سرد سرمربی تیم ملی با کفاشیان خبر دادند. اما رئیس که کاملا طبیعی این اخبار را تکذیب می کند: «من و کروش با هم اختلاف ندارم. اصلا اینطور نیست که فکر کنید سر چیزهای جزئی با هم دعوا کنیم. من رئیس فدراسیون فوتبال هستم و باید تصمیمات کلان را بگیرم. مسایل داخل تیم با خود کروش است.» رئیس ولی یک چیز را اعتراف می کند: «کروش خیلی جدی است و می خواهد همه چیز در همان زمانی که می خواهد فراهم باشد.» 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.