ون درسار: رونالدو آمادگی اش را مدیون کروش است

«ون درسار» یکی از دروازه بان های مطرح فوتبال جهان در مصاحبه با روزنامه آبولای پرتغال با اشاره به درخشش رونالدو در بازی با بارسا اذعان می کند این بازیکن آمادگی امروز فوتبالش را مدیون دوران حضور در منچستر و تمریناتی است که در این تیم پشت سر گذاشت.

به گزارش ستاره ها؛ رونالدوی پرتغالی در سال 2003 با درخواست کروش پیراهن منچستر را برتن کرد و آن زمان طراحی تمرینات منچستر و هم چنین اجرای آن برعهده کروش بود. البته این چیز تازه ای نیست و موضوعی که ون درسار به آن شاره کرده بارها توسط روزنامه های جزیره برتانیا به آن پرداخته شده است. علیرغم اینکه کروش سال هاست از تیم منچستر جدا شده روزنامه های جزیره بریتانیا معتقدند آلکس هنوز نتوانسته جانشین مناسبی برای کروش پیدا کند و اگر سرمربی تیم ملی ایران را متقاعد به بازگشت به منچستر کند این تیم بار دیگر اوج خواهد گرفت.
رونالدو در آخرین بازی که برابر بارسا انجام داد زننده هر دو گل تیمش بود. او پیش از اینکه گل دوم را به ثمر برساند از ناحیه کتف مصدوم شد اما به رغم آسیب دیدگی گلزنی کمرد و در پایان هم با همان شرایط به بازی خود ادامه داد. رونالدو در منچستر چهره شد و در نهایت هم با مبلغ نجومی به ر ئال مادرید رفت. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.