گردان: قصد جدایی ندارم/می مانم و می جنگم

شهاب گردان دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از آن که به خاطر یک اشتباه بزرگ در بازی مقابل گهر دورود نیمکت نشین شد.

به گزارش ستاره ها؛ این دروازه بان جوان و بی حاشیه، در تمام این مدت، به جای اینکه کوچکترین اعتراضی کند، همواره می گفت «همیشه منتظر اعتماد کادر فنی بوده ام و دلیل نیمکت نشینی ام را بهتر است از مانوئل بپرسید» اما او روز گذشته راجع به اینکه چرا به تیم ملی دعوت نشد، گفت: «طی چند هفته اخیر نتوانستم در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان بروم و به همین دلیل با صلاحدید کارلوس کروش به تیم ملی دعوت نشدم که طبیعی هم هست اما این پایان کار من با تیم ملی نیست و قطعا تمام تلاشم را به کار می گیرم تا با انجام تمرینات بیشتر بتوانم ابتدا در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان بروم و سپس نظر دوباره کروش را برای راهیابی به اردوی تیم ملی جلب کنم.»
او در خصوص این مساله که گفته می شود آیا قصد جدایی از پرسپولیس دارد یا نه اضافه کرد:  «جدایی ام از تیم پرسپولیس شایعه است و مطمئنم تا نیم فصل شرایط من در این تیم تغییر خواهد کرد. این شایعات هیچکدام صحت ندارد و من تصمیمی برای جدایی از پرسپولیس ندارم. تا پایان فصل با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و با تمام وجود در خدمت تیم محبوبم خواهم بود. طبیعی است که در حال حاضر از شرایطم در پرسپولیس راضی نباشم اما مطمئن هستم که شرایط در هفته های آینده تغییر خواهد کرد و من هم فرصت پیدا می کنم تا در ترکیب ثابت پرسپولیس به میدان بروم. مطمئن باشید اگر به ترکیب راه پیدا کنم آن قدر آماده هستم که جایگاه قبلی ام را در پرسپولیس و تیم ملی پس بگیرم. می مانم و می جنگم.» 
این دروازه بان در پایان ضمن تمجید از عملکرد نیلسون گفت: «نیلسون یک دروازه بان باتجربه و با اخلاق است که در این مدت کوچکترین مشکلی بین ما ایجاد نشده است. شاید این یکی از خوش شانسی های من در پرسپولیس است که کاملا با نیلسون به لحاظ رفتاری و اخلاقی هماهنگ هستیم و هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.