اشتباه بزرگ مجیدی/تماس فرهاد با نکونام مقابل قلعه نویی/ این چه استقلالیه!

شاید اگر تماس فرهاد مجیدی با جواد نکونام نبود اکنون این بازیکن پیراهن استقلال را برتن داشت.

به گزارش ستاره ها؛ این روزها بحث خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال و کدورت بین او و امیر قلعه نویی بر سر زبان هاست و آنچه به اطلاع عموم رسیده این بوده که قلعه نویی در ابتدای فصل مجیدی را می خواست اما خواسته شماره ۷ مبنی بر اینکه کاپیتانی تیم را می خواست باعث شد تا مجیدی دیگر روی استقلال را نبیند اما این همه ماجرا نیست.
این خبری است که برای خبرنگاران و هواداران گفته شده و خیلی ها هم آن را باور کرده اند اما پشت پرده اصلی منتفی شدن حضور مجیدی در جمع آبی پوشان به تماس این بازیکن با جواد نکونام باز می گردد.
درست در روزهایی که امیر قلعه نویی راضی شده بود تا به خواسته فتح الله زاده گوش کند و مجیدی به استقلال بیاید در یک نشست خصوصی که بین امیر قلعه نویی، جواد نکونام و علی امیری معاون باشگاه برگزار شده بود به طور اتفاقی مجیدی با نکونام تماس گرفت و غافل از اینکه نکونام به همراه قلعه نویی است شروع به بدگویی شرایط استقلال کرد.
مجیدی به نکونام توصیه کرد به استقلال نیاید و فوتبالش را با شرایطی که این تیم دارد خراب نکند. شنیدن همین جملات برای قلعه نویی کفایت می کرد تا برای همیشه پرونده کار کردن با مجیدی را ببندد.
به طور منطقی خواسته فرهاد مجیدی برای بستن بازوبند کاپیتانی خیلی دور از واقعیت و نا به جا نبود اما قلعه نویی که از صحبت های مجیدی ناراحت بود همین خواسته را بهانه بزرگی کرد تا شماره ۷ بدون حضور در استقلال کفش هایش را بیاویزد.
فرهاد مجیدی پس از منتفی شدن حضورش در استقلال گفته بود در مصاحبه ای از عدم حضورش در استقلال صحبت و افشاگری می کند.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.