دفاع تمام قد مظلومی از فرهاد مجیدی/او به خاطر پول از استقلال نرفت/به فرهاد اتهام نزنید

بعد از انتقادهای قلعه نویی از مجیدی، حالا سرمربی سابق استقلال به دفاع از این بازیکن پرداخته است.

پرویز مظلومی می گوید دو سه روز است که آبادانی ها شب و روز با موبایلش تماس می گیرند. سرمربی سابق استقلال که این روزها بیکار است و تیم ندارد، جزو گزینه های سرمربیگری این تیم به شمار می رود. اما مظلومی می گوید: «فعلا که پیشنهادی نداده اند.» او اضافه می کند: «چند روزی است که دوستان زیادی از آبادان با من تماس گرفته اند. هر روز به من زنگ می زنند و می گویند چرا به آبادان نمی آیی؟»
پرویز مظلومی می گوید به خاطر نتایجی که در آبادان گرفته در این شهر محبوب است: «به هر حال من این تیم را از لیگ دسته اول به لیگ برتر آوردم.» مظلومی اضافه می کند: «دوستان آبادانی فکر می کنند نفت به من پیشنهاد داده ولی اصلا اینطور نیست. فکر می کنند من پیشنهاد باشگاه را رده کرده ام اما تا به حال کسی با من تماس گرفته. به من پیشنهادی نرسیده که بخواهم ردش کنم.»
آیا اگر به او پیشنهاد بدهند به نفت می رود؟ پاسخ مظلومی این است: «بالاخره باید شرایط مهیا شود. الان کار کردن در آبادان خیلی سخت شده ولی به هر حال وقتی اسم نفت پیش می آید، مردم و مسولان پشت این تیم قرار می گیرند. حمایت هایی که از این تیم می شود خوب است. اگر پیشنهاد برسد حتما به آن فکر می کنم.»
سرمربی سابق استقلال همچنین درباره خداحافظی فرهاد مجیدی می گوید: «به نظرم خداحافطی مجیدی از فوتبال زود بود. با توانایی که او داشت می توانست حداقل دو فصل دیگر بازی کند. به نظر فرهاد عجله کرد. کاش مجیدی می توانست با پیراهن استقلال خداحافظی کند ولی باز هم باید به نظرش احترام گذاشت. خودم به شخصه تلاش زیادی کردم نظرش را برگردانم اما نشد.»
او درباره تشویق فرهاد مجیدی و اینکه چرا نتوانست به استقلال بازگردد، توضیح می دهد: «فرهاد با سابقه درخشانی که در استقلال داشت میان هواداران محبوب بود و مردم هم دوستش داشتند. مجیدی برای پول استقلال را ترک نکرد و نباید او را به این کار متهم کرد.اگر مجیدی برای پول رفته بود این فصل هم پیشنهادهای خوبی داشت و اصلا به استقلال فکر نمی کرد.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.