مهدوی کیا و هاشمیان در جشن 125 سالگی باشگاه هامبورگ/کیا: جزو 11 بازیکن تاریخ برتر باشگاه شدم+عکس

مهدوی کیا و هاشمیان در این مراسم دیدار کوتاهی داشتند و به دلیل جدا بودن صندلی ها، در طول مراسم کنار هم نبودند.

مهدوی کیا و وحید هاشمیان دو ایرانی حاضر در این مراسم بودند. به گزارش ستاره ها؛ مهدی مهدوی کیا پس از حضور در این مراسم می گوید: «جشن بسیار باشکوهی بود که چند ساعتی به طول انجامید و علاوه بر بازیکنان تاریخ هامبورگ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، مدیران سابق باشگاه و حتی برخی مقامات سیاسی و هنری حضور داشتند.» او ادامه می دهد: «همه همبازیان قدیمی خودم را در آن جشن دیدم و با آنها تجدید دیدار کردم و لحظات بسیار خوبی برایم رقم خورد. افتخار بزرگی برای من بود که به عنوان یکی از 11 بازیکن تاریخ در تیم قرن باشگاه هامبورگ قرار گرفتم. وقتی به عنوان یکی از 11 بازیکن روی صحنه رفتم، بهترین لحظات ورزشی ام رقم خورد. برای من لحظه باشکوهی بود که آنها از من تجلیل کردند و نام من در کنار بزرگانی مثل اوه زیلر، فیلیکس ماگات، توماس دال، اولی اشتاین، فاندر فارت و … برده شد.» 
کاپیتان پرسپولیس در پایان می گوید: «واقعا برای من باعث افتخار بود که روزنامه نگاران و هواداران آلمانی در نظرسنجی صورت گرفته نام مرا به عنوان یکی از 11 بازیکن منتخب قرن هامبورگ انتخاب کرده بودند. در حالی که بازیکنان ملی پوش زیادی در این باشگاه عضویت داشتند که نامشان در این فهرست قرار نگرفته بود.»
همچنین وحید هاشمیان نیز در گفت و گویی کوتاه با سایت ستاره ها، می گوید: «در این مراسم خیلی کوتاه مهدی را دیدم. نتوانستم تا پایان مراسم بمانم. از طرفی صندلی من و مهدی کنار هم نبود و از هم جدا نشسته بودیم.» 
مهدوی کیا

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.