اعتراض زاید به ژوزه و رویانیان/او از من خوشش نمی آید/مدیر تیم را دو دسته کرده

ایمون زاید مهاجم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگاران بار دیگر نارضایتی اش را از وضعیت این روزهای خود در پرسپولیس نشان داد.

به گزارش ستاره ها؛ او پس از تمرین صبح امروز تیم و در حالی که ناراحت به نظر می رسید، در جمع خبرنگارها گفت: «در تمرینات زیاد به من پاس ندهند، اما من سعی می‌کنم خودم را در موقعیت گلزنی قرار دهم. هر چند اگر بگویم این روزها حالم خوب است، دروغ گفته‌ام. کم‌کم مطمئن می شوم که ژوزه از من خوشش نمی‌آید چرا که او با همه مهاجمان تیم به طور جداگانه صحبت کرد، اما با من حرفی نزد. نمی‌دانم چرا شرایط این گونه شده، اما نمی‌توانم همین طور ناامید بمانم.»
زاید درباره اخراج کریمی هم می گوید: «من نمی‌دانم بین کریمی و ژوزه چه گذشته است. این را می‌دانم که کریمی بازیکن بسیار بزرگی است و فردی است که پرسپولیس قطعا به او نیاز دارد.»
زاید درباره شرایط خود نیز توضیح می دهد: «من الان سه ماه است که هیچ پولی نگرفته‌ام، بنابراین این موضوع تا زمانی که پولی نگرفته باشم، روی من تاثیری نمی گذارد! شما نمی‌توانید همه تیم را به غیر از پنج بازیکن جریمه کنید، ما یک تیم هستیم و همه جا با هم. رویانیان با جریمه نکردن پنج بازیکن تیم را به دو گروه تقسیم کرده است و این اصلا خوب نیست.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.