طالبی: اگر آب مورد داشت ما هم مسموم می‌شدیم

سپاهانی‌ها در حالی توانستند پرسپولیس را از پیش‌رو بردارند که این بازی همچنان با حواشی‌اش ادامه دارد.

به گزارش ستاره ها؛ حواشی‌ای که از آب‌های مسموم نشات می‌گیرد و پرسپولیسی‌ها مدعی شده‌اند آب‌هایی که استفاده کرده‌اند مسموم شده بود. اما فرشید طالبی مدافع تیم سپاهان این موضوع را رد می‌کند.
بازی را بردید اما جنجال زیادی دنبال این بازی بود.
خب به نظرم این یک بازی سخت و مهم برای هر دو تیم بود. ما برای این که به صدر جدول نزدیک بشویم نیاز به برد داشتیم و پرسپولیسی‌ها هم برای این که از شرایط بحرانی خارج شوند باید 3 امتیاز بازی را می‌گرفتند. در کل فکر می‌کنم تیم ما واقعا بهتر از پرسپولیس بازی کرد و به حقش هم رسید.
در مورد آب‌های مسموم چه نظری داری؟
نظری در این مورد ندارم. از همان آب‌هایی که پرسپولیسی‌ها در بازی استفاده می‌کردند ما هم استفاده کردیم و اگر آب‌ها مسموم بود مطمئنا ما هم مسموم می‌شدیم. اتفاقا یکی از بطری‌هایی که پرسپولیسی‌ها استفاده کردند را من به بازیکن خودمان دادم که هیچ اتفاقی برای او نیفتاد.
درباره بازی بگو.
خب بازی خوب بود و به نظرم ما بهتر از پرسپولیس بازی کردیم. آن‌قدر خوب بودیم که توانستیم چند موقعیت خوب گل‌زنی داشته باشیم و فکر می‌کنم حق‌مان بیشتر از دو گل بود. به هر حال به نظرم مهم پیروزی بود که به آن رسیدیم.
بازی سختی با الاهلی پیش‌رو دارید، این بازی را چطور می‌بینی؟
خب پیش از این بازی باید با ملوان بازی کنیم که فکر می‌کنم دیدار با ملوان می‌تواند کمک زیادی به ما بکند. ابتدا باید این دیدار را با موفقیت پشت‌سر بگذاریم تا هم با روحیه بالا به مصاف الاهلی برویم و هم آماده‌تر و هماهنگ‌تر شویم.
چرا در بازی اول بد بازی کردید؟
خب فکر می‌کنم ما تمرکز لازم را در بازی رفت نداشتیم. در بازی رفت یک اشتباه بزرگ داشتیم و تمام حواسمان را معطوف یک بازیکن این تیم کرده بودیم که نتوانستیم روی بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در نهایت الاهلی توانست با یک امتیاز خوب به خانه‌اش برگردد.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.