فابیو جانواریو: از نکونام اینقدر انتقاد نکنید/برای بازگشت جباری لحظه شماری می کنم

هافبک استقلال می گوید، بازگشت جباری به او و تیمش خیلی کمک خواهد کرد.

به گزارش ستاره ها؛ هافبک برزیلی استقلال در گفت و گوی کوتاهی درباره وضعیت استقلال و خودش توضیحاتی داد. او ابتدا در بازی تساوی مقابل فجر گفت: «در بازی فجر خوب بازی نکردم و حرفی هم نیست. همه می خواهند ما برنده زمین باشیم و البته حق با آنهاست.» فابیو درباره خودش نیز توضیح داد: «به جرات می گویم انتظاری را که از خودم داشتم، برآورده نکردم. از عملکردم به هیچ وجه راضی نیستم. البته من چند هفته پیش مصدوم شدم و زمان می خواهم تا دوباره به اوج برگردم.» 
این روزها از جواد نکونام انتقاد زیادی می شود. فابیو در این باره گفت: «نکونام بازیکن بزرگی بوده و سال ها در لالیگا بازی کرده است. بازی کردن در بهترین لیگ اروپا برای هر بازیکنی افتخار بزرگی محسوب می شود. نکونام در ترکیب استقلال تلاش زیادی می کند و نباید از او اینقدر انتقاد شود.» 
این روزها جباری دوباره آماده تمرین می شود. فابیو هم از این بابت خوشحال است: «برای بازگشت جباری به ترکیب استقلال لحظه شماری می کنم. او یکی از بهترین فوتبالیست های ایرانی و حضورش برای هر تیم نعمت است. من با او همبازی بوده ام و اتفاقا هماهنگی کاملی با هم داشتیم. قطعا حضور جباری باعث افزایش قدر خط هافبک استقلال می شود و تاثیر زیادی در روند تیمی دارد.» 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.