سازمان بازرسی روی میلیاردرها زوم کرد!

سازمان بازرسی که در چند سال اخیر به دلیل خرج های کلان در فوتبال، روی این رشته حساس شده، اخیرا از باشگاههای لیگ برتر درخواست کرده که ترازنامه مالی خود را به این سازمان ارایه دهند.

به گزارش ستاره ها؛ اولین بار نزدیک به 4 سال پیش، بازرسی از باشگاهها چنین درخواستی داشت که در نهایت این تنها باشگاه سایپا بود که موفق شد ترازنامه خود را ارایه دهد که مورد تائید نیز قرار گرفت. مابقی باشگاهها یا ترازنامه خود را ارایه ندادند و یا اینکه ترازنامه ای ناقص داشتند. ولی با شایعات فراوانی که این روزها درباره خرید بازیکنان میلیاردی در استقلال و پرسپولیس شنیده می شود، سازمان بازرسی قصد دارد به صورت جدی وارد عمل شود و از این دو باشگاه ترازنامه مالی شان را ارایه دهند.
در روزهای اخیر نماینده این سازمان تماس های مکرری با علی فتح ا.. زاده داشته و خواستار آن شده که در این زمینه دست به شفاف سازی بزنند. همچنین از رویانیان نیز خواسته شده تا به زودی ترازنامه مالی پرسپولیس را تنظیم کند و دست به شفاف سازی درباره خرج های باشگاه بزند. به همین دلیل، طی تماس تلفنی که مدیر عامل دو باشگاه بزرگ پایتخت داشتند، قرار شد هر دو دیداری با نماینده سازمان بازرسی داشته باشند تا در این باره توضیحات لازم را ارایه دهند. قرار است با استخراج دقیق قراردادهای بازیکنان سرخابی، این لیست در اختیار سازمان مالیاتی کشور نیز قرار بگیرد تا میزبان مالیات ها نیز تعیین شود.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.