استقلال و پرسپولیس ائتلاف می کنند/رویانیان و فتح ا… زاده به هم بازیکن می دهند!

استقلال و پرسپولیس برخلاف گذشته، می خواهند این بار با رضایت از هم بازیکن بگیرند.

به گزارش ستاره ها؛ از روزهایی که انتقال مهدی هاشمی نسب به استقلال و نیکبخت به پرسپولیس که جنجال زیادی کرد، زمان زیادی نمی گذرد. بی شک انتقال مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال، جنجالی ترین انتقال صورت گرفته بین این دو باشگاه بود. حضور نیکبخت در بین قرمزها نیز کم جنجال نیافرید. همین جنجال ها نیز باعث شد تا بارها این دو باشگاه تعهدنامه ای بین هم امضا کنند که از یکدیگر بازیکن نگیرند. ولی امروز، شرایط استقلال و پرسپولیس به جایی رسیده که می خواهند در این زمینه ائتلاف کنند و با جابجایی بازیکن، ضعف های خود را پوشش دهند.
قرار است انتقال ساموئل به پرسپولیس، اولین گام در این زمینه باشد. طبق خبرهای رسیده، علی فتح ا… زاده شخصا این بازیکن را به رویانیان پیشنهاد داده و مدیر عامل پرسپولیس هم به خاطر مشکلات موجود در خط هافبک تیمش به ویژه نبود یک هافبک دفاعی کارساز، شدیدا از این پیشنهاد استقبال کرده است. قرار است مدیران دو باشگاه در این زمینه مذاکرات جدی تر داشته باشند ولی هر دو به خوبی می دانند سرمربی تیم هایشان باید در این باره تصمیم لازم را بگیرند. استقلال در حال حاضر در خط دفاعی با کمبود بازیکن روبروست و مصدومیت بازیکنان اصلی می تواند به ترکیب خط دفاعی ایراد زیادی وارد کند.
با انتقال حنیف عمران زاده به خط حمله نیز به نظر می رسد، مشکلات دو چندان شده! آبی ها بدشان نمی آید یک مدافع از قرمزها بگیرند که البته در این باره بحث جدی نکرده اند. قرار شده پیش از تعطیلات نیم فصل رویانیان و فتح ا… زاده در این باره صحبت های بیشتری با هم انجام دهند. در حال حاضر وضع پرسپولیس در لیگ بسیار بد است و شرایط استقلالی ها نیز خوب نیست. آنها با هم ائتلاف می کنند تا علیه تیم های لیگ برتری بشوند. این یکی از معدود دفعاتی است که استقلال و پرسپولیس دست به چنین کاری می زنند و شاید باب تازه ای در ورابط شان شکل بگیرد که بی شک برای طرفداران زیاد جالب نیست. طرفداران سرخابی هیمشه به چشم رقیب به یکدیگر نگاه کرده اند و اتفاقاتی از این دست می تواند، جذابیت ها و کری های موجود را تا حدود زیادی کاهش دهد.
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.