پشت پرده عصبانیت محمد رویانیان/کریم انصاری فرد هم یکی از اخراجی ها بود!

با اینکه محمد رویانیان در آخرین مصاحبه خود به اندازه کافی کدهایی داده بود که بدانیم منظورش از جراحی در پرسپولیس، اخراج یا نهایتا دادن اولتیماتوم به علی کریمی بود اما بعدا صحبت هایش را به چند بازیکن دیگر نیز تسری داد تا آنها نیز از تیغ تیز انتقادات مدیرعامل در امان نباشند.

به گزارش ستاره ها؛ یکی از این بازیکنان، کریم انصاری فرد بود. تقریبا بیشتر بازیکنان پرسپولیس نسبت به سیاست ها و تاکتیک های مانوئل ژوزه انتقاد دارند و خودشان و ناتوانی هایشان را نمی بینند اما در این جمع، طی یکی دو بازی گذشته معترضانی بوده اند که اعتراض شان را علنی کردند تا جایی که مانوئل و همکارانش حالا بازیکنان منتقد را می شناسند و این مساله را به مدیریت باشگاه انتقال داده اند. ظاهرا یکی از این بازیکنان کریم انصاری فرد مهاجم جوان و ملی پوش پرسپولیس بوده که بعد از بازی با نفت در رختکن تیم به مانوئل و تفکرات تاکتیکی اش ایرادهایی گرفته است تا این داستان برایش گران تمام شود.
یکی از ایرادهایی که کریم به مانوئل گرفته به گوش رویانیان رسیده و او نیز از این بازیکن در برنامه 90 و مصاحبه هایش انتقاداتی کرد. نکته جالب اینجاست که مانوئل از مدیر عامل باشگاه خواسته چون انصاری فرد بازیکن جوانی است و به کار تیم می آید  از جریمه یا اخراج او پرهیز کند. ظاهرا بعد از جلسه رویانیان با بازیکنان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس دقایقی با  انصاری فرد صحبت کرده و فعلاهمه چیز خوب و آرام است اما شواهد و قرائن نشان می دهد انصاری فرد نیز یکی از اخراجی ها بود و از جمله بازیکنانی به شمار می رود که باعث عصبانیت محمد رویانیان شد. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.