صدای اعتراض زاید هم بلند شد/توپی به ما نمی رسد که انتظار گلزنی دارید!

ایمون زاید با اینکه بسیار بازیکن محبوبی در پرسپولیس به شمار می رود اما در این فصل با اینکه نسبتا شرایط خوبی برای حضور در ترکیب تیم داشته، هنوز موفق به گلزنی نشده و این مساله، هواداران را نگران کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ زاید که با اتفاقات سوال برانگیزی به پرسپولیس برگشت و قرارداد جالبی با تیم بست، حالا صدای اعتراضش را به هوا بلند می کند و صحبت های جدیدی از او می شنویم. زاید دیروز در ابتدا حرف هایش را با خبرورزشی این طور شروع کرد: ما نباید همه چیز را به پای بدشانسی های مان بگذاریم. درست است که در فوتبال، شانس سهم زیادی در نتیجه گیری دارد ولی من معتقدم امسال تیم مان دچار مشکلاتی شده و باید ابتدا این مشکلات را حل کرد. از سوی دیگر واقعا برای من جای سوال و تعجب است که چرا بر خلاف فصل گذشته، در این فصل تا این حد به در بسته می خوریم. هیچ کس نیست که دلیل ناکامی های ما را بداند و بگوید فقط به این دلیل است که پرسپولیس نتیجه نمی گیرد. ما بهترین بازیکنان لیگ را در اختیار داریم اما تا این حد به در بسته می خوریم. نمی دانم دلیل چنین روندی چیست ولی خیلی علاقمندم شرایطی به وجود بیاید که هر چه زودتر روزهای خوب پرسپولیس را در کنار هواداران جشن بگیریم.
زاید که در دیدار مقابل نفت تهران هم نیمکت نشین بود، در این باره گفت: من نمی خواهم در کار مربیان دخالت کنم. قبلا حرف هایم را زده ام و می دانم تاثیری ندارد. شاید من اشتباه می کنم ولی این به نظر سرمربی برمی گردد. من آماده حضور 90 دقیقه ای در ترکیب هستم هیچ مشکلی ندارم. الان فکر می کنم نسبت به گذشته آمادگی بیشتری دارم و حتما این مساله در ادامه مسابقات افزایش پیدا می کند. دوستان و هواداران از من سوال می کنند چرا مثل پارسال نیستی اما من باید یک واقعیت مهم را بیان کنم و آن این است با این شرایط گل زدن کار دشواری در پرسپولیس است. واقعیت این است که برای مهاجمان تیم توپی نمی آید که گلی بزنیم. در این شرایط بهترین فورواردهای جهان هم به پرسپولیس بیایند نمی توانند کاری از پیش ببرند و دچار مشکل می شوند. پست بازی ما به گونه ایست که برای کمک به تیم، باید صاحب توپ شویم و در موقعیت قرار بگیریم اما می بینید که توپ های خوبی به ما نمی رسد. من، کریم انصاری فرد، هادی نوروزی، محمد قاضی و غلامرضا رضایی دوست داریم گل بزنیم اما به شرطی که از طریق سایر بازیکنان، توپ های بهتری به دست آوریم. همچنین باید بگویم در ایران، مدافعان تیم های حریف نیز مقابل ما بسیار محتاط و بسته بازی می کنند که این امر کارمان را سخت تر می کند ولی به هر حال، اگر گل می خواهیم باید توپ های بهتری به خط حمله برسانیم. در بازی با نفت، وقتی متوجه شدم توپی به سمت من نمی آید، خودم از محوطه جریمه بیرون آمدم تا توپ بگیرم و روی دروازه بریزم چون به نظرم می رسید که این تنها راه ممکن است. به هر حال، ما هر طور شده باید به تیم کمک کنیم و مهم نیست چه کسی گل می زند. در این مورد، مانوئل برنامه های جدیدی به ما داده و امیدوارم این تاکتیک ها در بازی های آینده به خصوص دیدار این هفته مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ، به کارمان بیاید. 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.