کروش: بازی با کره شمالی ریسک بود/کسی به کادرم اضافه نمی شود

سرمربی تیم ملی شایعات اخیر درباره تغییرات در کادر فنی اش را رد کرد.

به گزارش ستاره ها؛ کارلوس کروش سرمربی تیم ملی تاکید کرد شایعه حضور یک دستیار ایرانی جدید در کادر فنی اش صحت ندارد. او در این باره به خبرگزاری فارس گفت: «من از کادر فنی تیم ملی رضایت کامل دارم. آنها سرشار از انگیزه هستند و روی کارشان تمرکز زیادی دارند و من به آنها اعتماد کامل دارم. شایعه‌ اضافه شدن یک مربی به کادرفنی تیم ملی صحت ندارد و هیچ مربی جدیدی به ما اضافه نمی‌شود. کادرفنی با همین نفرات و با تمام قوا به کارش ادامه خواهد داد.»
سرمربی تیم ملی ایران در مورد جلسه‌اش با علی کفاشیان قبل از ترک ایران، گفت: «جلسه‌ای که با کفاشیان داشتم مربوط به امور تیم ملی و نحوه آماده سازی تیم قبل از بازی مهم با کره جنوبی بود. با توجه به اینکه من مجبور بودم برای حضور در دادگاه ایران را ترک کنم در مورد مسایل تیم ملی باید چند تصمیم اساسی در مورد اردو و برنامه‌های تیم ملی می‌گرفتیم و با رئیس فدراسیون در این زمینه صحبت کردم.»
کروش در مورد دلیل لغو مسابقه دوستانه با کره‌شمالی توضیح داد: «تیم ملی 7-8 بازیکن مصدوم دارد و با توجه به این همه بازیکن مصدوم نمی‌خواستم قبل از بازی با کره جنوبی، یک بازی سخت با کره شمالی انجام شود. این بازی دوستانه لغو نشده بلکه به تعویق افتاده و در زمان دیگری برگزار خواهد شد. من نمی‌خواستم قبل از بازی با کره جنوبی ریسک کنم و بازی سنگینی مقابل کره شمالی داشته باشیم. با تمام توان و قدرت می‌خواهیم مقابل کره جنوبی بازی کنیم و بازیکنان و مربیان تیم ملی برای این دیدار سرشار از انگیزه هستند تا نتیجه‌ دلخواه را از این بازی بگیریم.»
 
 
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.