پولادی: با تمام تمرکز می جنگم تا به بازی ها برسم/تمریناتم را ادامه دهم، مقابل سپاهان بازی می کنم

مهرداد پولادی از جمله معدود بازیکنان متعصب پرسپولیس که تا اینجای کار برای سرخپوشان بازی های خوبی ارائه داده، در اردوی تیم ملی دچار مصدومیت بزرگی شد تا کارلوس کروش با ناراحتی روی نام او خط قرمز بکشد و مهرداد را به ایران برگرداند.

به گزارش ستاره ها؛این بازیکن به محض بازگشت، راهی کلینیک باشگاه پرسپولیس شد و تحت درمان قرار گرفت. این بازیکن روز گذشته به ما گفت: «شرایطم بسیار خوبی است گرچه به خاطر این مصدومیت کمی به لحاظ روحی دچار مشکل شده ام اما مدتی است که با این مساله هم کنار آمده ام و می خواهم بهترین شرایط را برای خودم بسازم. از دست دادن دیدار تیم ملی مقابل لبنان و پس از آن، دوری یک ماهه از فوتبال، هر بازیکنی را از نظر روحی ضعیف می کند اما من با کمک مسئولان باشگاه و دوستانم، می خواهم خیلی سریع به فوتبال برگردم.»
این بازیکن در مورد شرایط درمانی اش نیز به ما گفت: «همه چیز خوب پیش می رود و خوشبختانه پزشکان تیم از من کاملا راضی هستند. طی این روزها، شرایط تمرینی ام منظم بوده و با تمرکز کامل، کار را دنبال می کنم. آخرین تزریقات روی پایم روز جمعه بود و دیگر تزریق ندارم. از این به بعد تنها فیزیوتراپی و بدنسازی سبک به همراه رژیم غذایی و همچنین استخر، سونا و آب درمانی است که باید پشت سر بگذارم. اگر با همین نظم و انضباط، تمرینات را ادامه دهم، مقابل سپاهان بازی خواهم کرد اما قبل از آن با تمام تمرکز می جنگم تا به بازی های دیگر برسم. برای من، موفقیت پرسپولیس مهم است و دوست دارم سهمی در آن داشته باشم ولی قبل از آن، باید به فکر سلامتی ام باشم. به هر حال امیدوارم هواداران پرسپولیس از من بپذیرند که برای رساندن خود به شرایط بازی، از دل و جان تمرین می کنم و آرزویم این است که تا هفته آینده به ترکیب تیم اضافه شوم اما اگر این طور نشد، باید خود را برای آینده آماده کنم چون پرسپولیس فصل سخت و دشواری دارد.»
مهرداد اضافه کرد: «ما در جدول رده بندی تا به حال نتوانسته ایم شرایط خوبی برای خود رقم بزنیم ولی نکته اینجاست که سایر مدعیان هم نتایج چندان خوب و درخشانی کسب نکرده اند و این یعنی پرسپولیس با دو، سه پیروزی می تواند به جایگاه اصلی خود برگردد. ما با کسب چند برد پیاپی توانایی روحی مان را بالا می بریم تا به صف مدعیان برگردیم. پرسپولیس در این فصل، بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و اگر مانند قبل از سوی هواداران مان تشویق و حمایت شویم، همه مشکلات مان حل خواهد شد. »
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.