رضایی: در بازی نفت دیگر بهانه ای نداریم/کسی علیه مانوئل نیست

غلامر رضایی حتی اظهارات رویانیان را هم رد می کند و می گوید کسی مانوئل را تخریب نمی کند.

به گزارش ستاره ها؛ پرسپولیس فصل خوبی را تا اینجا سپری نکرده است. سوال این است؛ چرا؟ غلامرضا رضایی مهاجم قرمزها در این باره توضیح می دهد: « مشکل بدنی در بازیکنان، ناهماهنگی و ناشناخته بودن سرمربی تیم از مشکلات این فصل پرسپولیس بود اما با گذشت‌‌‌ 7 هفته از لیگ ما باید تمام این مشکلات را پشت‌سر گذاشته باشیم و از هفته آینده و بازی مقابل نفت تهران ما هیچ بهانه‌ای برای عدم نتیجه‌گیری نداریم.»
غلامرضا ظاهرا دوست دارد در ترکیب پرسپولیس مهاجم هدف باشد. او در این باره می گوید: «من بهترین بازی‌هایم را زمانی انجام دادم که در نوک خط حمله حاضر بودم. در فصل گذشته و مقطعی که مهاجم نوک تیم بودم هم در گلزنی و هم در پاس دادن به هم بازیانم موفق بودم. در آن موقعیت برای پرسپولیس پنالتی هم گرفتم. این نشان می‌دهد که در نوک خط حمله برای تیم کارایی بیشتری دارم.»
این روزها شایعاتی در رسانه ها وجود دارد که برخی از بازیکنان پرسپولیس از علیه مانوئل هستند. اما پاسخ رضایی چیست؟ «این سوژه هایی است که رسانه ها می دهند. من که در تیم هستم چنین چیزی را نمی‌بینم و کسی نمی‌تواند کم‌کاری کند. بازیکن هم دوست ندارد شرایط به گونه‌ای شود که آبرویش به خطر بیفتد و مطمئن باشید من از چیزی که می‌گویید بی‌خبرم.»
ولی آیا ابزار مانوئل در پرسپولیس مهیاست؟ «ما تیمی بودیم که در ابتدای فصل از طرف همین شما رسانه‌ها لقب کهکشانی و … را دریافت کردیم و همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. به نظر کمی فرصت که در این تعطیلی هم مهیاست می‌تواند ما را به نتیجه‌گیری نزدیک کند و ما به قهرمانی فکر کنیم.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.