علی دایی پیشنهاد داد/ بازی ما با استقلال را بدون تماشاگر برگزاری کنید!

علی دایی در شرایطی با راه‌آهن، فصل را شروع کرد که تنها چند روز به آغاز فصل باقی مانده بود.

مسعود اکبری 
هیچ کسی این کار را نمی‌کند؛ اما به هر حال او علی دایی است و باید تفاوت‌هایی با دیگر مربیان داشته باشد. راه‌آهن علی دایی، اکنون با 12 امتیاز در رده چهارم جدول است و این برای تیمی که چند روز مانده به شروع لیگ فوق‌العاده به نظر می‌رسد. راه‌‌آهن این روزها در اردوی ترکیه بسر می‌برد و بعد از برد 4 بر یک مقابل تیم دوم گالاتاسرای شرایط بهتری هم پیدا کرده است. با دایی درباره همه مسائل مربوط به فوتبال صحبت کردیم.     
بازی با اردن را دیدید؟
متاسفانه خیر. من درگیر تمرین تیم بودم و نتوانستم بازی را ببینم.
این روزها اظهارنظرهای متفاوتی درباره کارلوس کروش وجود دارد. نظرتان درباره سرمربی تیم ملی  چیست؟
مظمئنا او مربی بزرگی است. با توجه به کارنامه‌ای که دارد و تیم‌هایی که در اختیار داشته، من او را قبول دارم؛ اما یک نکته را نباید از نظر دور داشت. او شرایط کار کردن در ایران را نمی‌داند. حداقل باید گفت تا امروز نتوانسته به همه ریزه‌کاری‌های‌ها اشراف پیدا کند. کار کردن در ایران و آسیا شرایط خاص خودش را دارد. با همه جای دنیا فرق دارد.
کی به این ریزه‌کاریها اشراف پیدا می‌کند؟ بازی‌های مقدماتی جام جهانی در حال جریان است.
این را دیگر نمی‌دانم. باید منتظر بنشینیم و اتفاقات را ببینیم.
برنامه‌های فدراسیون می‌تواند به کروش کمک کند؟ 
هیچ وقت این طور نبوده که اینقدر با تیم ملی همکاری وجود داشته باشد. هم فدراسیون فوتبال و هم باشگاه‌ها کاملا در اختیارند و از این وضعیت باید به بهترین شکل ممکن استفاده شود. 
چه نتیجه‌ای برای بازی با لبنان پیش‌بینی می‌کنید؟ 
امیدوارم این بازی را ببریم. چون مساوی و باخت گره به کار ما می‌اندازد. ما برای صعود حتما از این بازی 3 امتیاز می‌خواهیم و امیدوارم ملی‌پوشان متوجه موقعیت حساس ما بشوند.
سازمان لیگ می‌گوید بازی راه‌آهن و استقلال در ورزشگاه تختی برگزار شود. حرفی در این باره دارید؟
مگر چند بازی خانگی داریم که بخواهیم به این ورزشگاه و آن ورزشگاه برویم. ما قبول کردیم که بازی خانگی‌مان در آزادی برگزار شود. وقتی سازمان لیگ نمی‌تواند این بازی را در آزادی برگزار کند، رضایت بدهند بازی در ورزشگاه راه‌آهن و بدون حضور تماشاگر برگزار شود. البته شنیدم باشگاه نامه‌ای به فدراسیون فوتبال زده و نوشته حتی حاضریم در کیش با استقلال بازی کنیم. 
راه‌آهن دیر بسته شد. از وضعیت تیم راضی هستید؟
راضی‌ام. بچه‌ها خیلی همکاری کردند و تلاش بسیاری به خرج دادند تا به تیم‌های دیگر برسیم. از نتایج تیم هم راضی‌ام اما در بعضی بازیها می‌توانستیم بهتر باشیم.   
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.