تایید قتل غیرعمد مایکل جکسون با افشای مدارک تازه

چه خبر آنلاین گزارش داد؛

ای میل هایی که اخیرا فاش شده نشان می دهد تهیه کننده کنسرت های بازگشت مایکل جکسون در سال 2009 به شدت نگران شرایط فیزیکی و سلامت این خواننده بوده و نسبت به برگزاری کنسرت ها تردید داشته است. 
رندی فیلیپس (تهیه کننده) در پاسخ ای میل کنی اورتگا کارگردان این مجموعه کنسرت که شاهد افسردگی شدید و پارانویا جکسون بود، خواهان استفاده از روانشناس برای تغییر روحیه و شرایط روانی این خواننده شده است.
جکسون در 25ژوئن سال 2009 بخاطر مصرف بیش از حد دارو جان سپرد در حالی که قرار بود کنسرت بازگشت او به صحنه موسیقی از دو هفته بعد شروع شود. کنراد ماری پزشک جکسون به چهار سال زندان محکوم شد.
متن ای میل ها در روزنامه لس انجلس تایمز به چاپ رسیده اما به منبع آنها اشاره ای نشده هرچندکه شرکت بیمه کننده این سری کنسرتها با دریافت این ای میلها سعی دارد درخواست 17 میلیون دلاری شرکت AEG Live(مجری طرح کنسرتها )را بخاطر عدم توانایی مایکل جکسون در برگزاری آنها رد کند.
این ای میل ها نشان می دهد مسئولان این شرکت از عدم سلامتی جکسون کاملا مطلع بودند ولی با استفاده از بیمه 17 میلیون دلاری کنسرت ها قصد کلاهبرداری دارند.
این ای میل ها همچنین نشان می دهد مدیر شرکت AEG Live حتی در روزی که مایکل جکسون در انگلستان خبر برگزاری کنسرت ها را اعلام کرد متوجه شرایط بد فیزیکی و روحی جکسون شده بود ولی امید داشت او را درمان  و آماده کنسرتها کند.
به نوشته لس انجلس تایمز ای میل ها تایید می کند توانایی جکسون برای برگزاری کنسرت ها به شدت زیر سوال بوده و همین نکته تئوری توطئه قتل غیرعمد او را تقویت می کند.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.