پورسرخ، کریمی را به پشت صحنه آقای الف برد!+عکس

می گویند پوریا پورسرخ جادوگر را به پشت صحنه این فیلم کشیده است.

به گزارش ستاره ها؛ علی کریمی که از دوستان بسیار نزدیک پوریا پورسرخ به حساب می آید، پس از هماهنگی با او به پشت صحنه فیلم آقای الف رفت. پیش از این چند بار، پورسرخ به همراه علی کریمی به ورزشگاه آزادی رفته بود تا بازی پرسپولیس را از نزدیک تماشا کند. البته این اتفاق در روزهایی رقم می خورد که کریمی نمی توانست برای تیمش به میدان برود. 
کریمی پس از حضور در پشت صحنه فیلم آقای ال، گفت:: «من به علت مشغله کاری که دارم کمتر می‌توانم به سینما و یا دیدن آثار فرهنگی بروم، اما در پشت صحنه فیلم سینمایی «آقای الف» گوشه‌هایی از تصاویر ضبط شده را دیدم که در نوع خود جدید و کاری بسیار جالب بود و از جذابیت بالایی برخوردار بود؛ چرا که به اعتقاد من این فیلم اثری کاملا جدید و نو بود که تا به امروز در کشورمان چنین اتفاقی رخ نداده بود.» 
کریمی اضافه کرد: «به نظر من و با توجه به اینکه این فیلم سه‌بعدی در ایران و توسط گروهی ایرانی در حال ساخت است، می‌تواند توجه اهالی سینما و سینما دوستان را جلب کند را جلب کند.
بنابراین گزارش، فیلمبرداری فیلم سینمایی «آقای الف» همچنان ادامه دارد. این فیلم به صورت سه‌بعدی ساخته می‌شود و پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی و نیما شاهرخ‌شاهی ازجمله بازیگران این فیلم هستند. عطشانی پیش از این فیلم‌های «دموکراسی تو روز روشن» و «تلفن همراه رئیس جمهور» را ساخته است.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.