بعد از اختلاف بر سر ژوزه با سلطان /پاس عمقی رویانیان به پروین!

رویانیان دیروز اعلام کرد پروین در هیات مدیره جدید پرسپولیس خواهد بود اما همین جمله ابهامات زیادی به وجود آورده است.

به گزارش ستاره ها؛ علی پروین، بعد از تحویل دادن پست مدیریت راهبری و همچنین نقش کاملا فرمالیته در کمیته فنی، حالا یک پست دیگر نیز در پرسپولیس خواهد گرفت. محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس در این باره می گوید: «علی پروین عضو هیات مدیره سابق پرسپولیس نامش در هیات مدیره جدید تیم نیر است.»
پروین سال گذشته، به عنوان عضو هیات مدیره منصوب شد. در هیات مدیره فرمالیته پرسپولیس که اعضا تنها نام شان برای AFC رد شد، این علی پروین بود که به دلیل نزدیکی با رویانیان، مدیر راهبری پرسپولیس شد و سپس پست ریاست کمیته فنی را نیز بر عهده گرفت. اما در ابتدای فصل جاری، مشکلات رویانیان و پروین، بیش از همیشه نمایان شد. شماره 7 اسطوره ای قرمزها که گویا در جلسات کمیته فنی پیش از فصل اعتقاد داشت نباید مربی خارجی به پرسپولیس بیاید و رای به انتخاب مربی ایرانی داده بود، بعد از اولین شکست فصل مقابل فجرسپاسی موضع تندی علیه مانوئل ژوزه گرفت و گفت: «هزاربار گفته بودم مربی خارجی به درد این پرسپولیس نمی خوره!» چنین اظهار نظری باعث شد تا رویانیان نیز موضع تندی علیه پروین بگیرد و بی آنکه نام او را بیاورد، چنین حرف هایی را هدف دار بنامد. این در حالی است که درست روزیکه حضور مانوئل در پرسپولیس قطعی شد، رویانیان علی پروین را عامل اصلی کاهش قیمت این مربی دانست و به او دست مریزاد گفت. اما بعد از ادعای پروین بعد از شکست فجرسپاسی، کاملا پیدا بود که رویانیان آن دست مریزاد را به چه دلیل به سلطان گفته بود.
اینجا بود که به نظر می رسید پروین در تیم رویانیان دیگر جایگاهی ندارد. از دورن باشگاه نیز خبر می رسید، رویانیان بی اندازه از دست پروین ناراحت است. اما تحت این شرایط، رویانیان می گوید علی پروین دوباره عضو هیات مدیره خواهد بود. باید دید آیا تا زمانیکه اعضا دور هم جمع شوند، دوباره بحث از حضور پروین خواهد بود یا نه. بی شک همانگونه که تمام واکنش و موضع های رویانیان روبروی پروین، ایهام داشته چنین جمله ای نیز، می تواند معنای دیگری داشته باشد.
 
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.