اسپانسر جدید به نفع نکو و سرمربی کار کرد/ قلعه‌نویی 450 میلیون تومان گرفت!

در حالی که شرایط مالی استقلال مناسب نیست، اسپانسر جدید باشگاه، خبرهای خوبی برای امیر قلعه‌نویی سرمربی و جواد نکونام هافبک استقلالی‌ها داشت.

به گزارش ستاره ها؛ علی فتح‌ا…‌زاده قبل از داربی با کمک محمد رویانیان مدیر‌عامل پرسپولیس موفق شد اسپانسری برای باشگاه جذب کند. این گروه خودروسازی که جزو بزرگ‌ترین لیزینگ‌های کشور به حساب می‌آید، نزدیک به دو میلیارد تومان نقدا در اختیار استقلالی‌ها قرار داد که بخش اعظمی از این رقم، صرف پرداخت قسط اول قرارداد امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام شد.
به نقل از منابع موثق خبری، سهم سرمربی استقلال از پول، 450 میلیون تومان بوده است. همان طور که رسانه‌ها نیز نوشتند، یک میلیارد و 170 میلیون تومان نیز به عنوان بخش اعظمی از پول رضایت‌نامه جواد نکونام در اختیار این بازیکن قرار گرفت تا شخصا به باشگاه اوساسونا پرداخت کند. البته همواره شایعات زیادی نیز درباره این مسئله وجود داشته است. با لو رفتن پرداخت چنین رقم‌هایی به سرمربی و هافبک آبی‌ها، موجی از نارضایتی استقلال را فراگرفته است!
علی فتح‌ا..‌.زاده مدیر‌عامل آبی‌ها که تا پیش از جذب این اسپانسر موفق نشده بود چک جواد نکونام را پاس کند، پس از پرداخت این پول و انتشار چنین خبری، سعی کرد آن را خنثی کند. شنیده می‌شود حتی وی با برخی از خبرنگارها تماس گرفته و از آن‌ها خواسته که منبع خبر را لو دهند. امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال نیز گویا تمایلی نداشته که چنین خبری رسانه‌ای شود. آبی‌ها از نظر مالی شرایط مناسبی ندارند و چشم‌انتظار وزارت ورزش هستند.
علی فتح‌ا..‌.زاده مدیر‌عامل استقلال نیز فاش کرده اسپانسر جدید تیم، رقمی نزدیک به 9 میلیارد تومان بابت یک سال به آبی‌ها پرداخت خواهد کرد که می‌تواند کمک زیادی به پرداخت پول بازیکنان و مربیان کند. البته این رقم کمی غیر‌طبیعی و بالا به نظر می‌رسد و هنوز به صورت رسمی از سوی استقلالی‌ها تایید نشده است. البته برخی از طلبکاران فصل گذشته باشگاه نیز به شدت دنبال پول خود هستند. پرویز مظلومی سرمربی سابق این تیم به خراسان می‌گوید: «می‌دانم که قرار است به زودی پول خوبی دست فتح‌ا…‌زاده برسد. اگر پول رسید و طلبم را ندادند، قطعا شکایت می‌کنم. تا الان هم به خاطر هواداران استقلال سکوت کرده‌ام.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.