رائول: قبل از اینکه به خاورمیانه بیایم با هیرو و گواردیولا حرف زدم/رئال بارسلونا را می برد

رائول گونزالس، اسطوره رئالی ها که بعد از حضور در شالکه، حالا به قطر و باشگاه السد نقل مکان کرده است، روز گذشته گفت و گویی ویژه با روزنامه الشرق قطر داشت.

به گزارش ستاره ها؛ این بازیکن ابتدا گفت: «همه چیز در داخل و بیرون باشگاه خوب است. استقبال ویژه ای هم از من شد. کم کم با شرایط آب و هوایی اینجا نیز خو پیدا می کنم. همین مسئله تا حدود زیادی سرعت من را گرفته است.»
رائول می گوید قبل از آمدن به قطر چیزهایی زیاد از فوتبال این کشور می دانست: «بله، قبل از اینکه به کشور شما بیایم گواردیولا و فرناندو هیرو چیزهای زیادی از السد و فوتبال قطر برایم تعریف کردند. خیلی زود متوجه شدم که السد تیم بزرگی در قاره آسیاست.»
او درباره هدف هایی که در لیگ قطر دارد نیز می گوید: «برای کمک به السد به اینجا آمده ام. اولین هدف من نیز این است که همراه تیم قهرمان لیگ شوم. از سویی علاقه زیادی دارم برای توسعه فوتبال قطر، تجربیاتم را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهم.»
رائول اضافه کرد: «من استعدادهای زیادی در فوتبال قطر می بینم. با پرورش و برنامه ریزی مناسب می توانید فوتبالی قوی داشته باشید.»
خبرنگار الشرق از او پرسید که بعد از زدن 323 گل در 741 بازی برای رئال و زدن 40 گل برای شالکه، در قطر می خواهد چند گل بزند: «حقیقتا برای من موفقیت تیم خیلی مهم است ولی دوست دارم 20 گل هم برای السد بزنم!»
ستارهایی از فوتبال دنیا در قطر بازی کرده اند. از جمله فرناندو هیرو، گواردیولا، باتیستوتا، مارسل دسایی و… حالا نیز رائول. این بازیکن گفت: «تمام بازیکنانی که به فوتبال قطر آمدند از کسب این تجربه خوشحال بودند. من با برخی از آنها صحبت کردم و از خواشان اینها را شنیدم.»
 
 
خبرنگار در ادامه از رائول درباره میزبانی جام جهانی پرسید و جواب رائول: «برگزاری این رقابت ها در قطر می تواند تاثیر بسیار مثبتی در فوتبال این منطقه و کشورهای عربی داشته باشد. اولین بار است که در این منطقه چنین رویدادی برگزار می شود و من شک ندارم قطر در میزبانی جام جهانی موفق خواهد بود.»
ادامه بحث درباره لالیگای این فصل و قهرمانی رئال است: «به نظر من رئال می تواند بهترین تیم دنیا باشد. فکر می کنم تیم در بازی برگشت برنده باشد و سوپر جام را از بارسلونا ببرد. امسال تیم شانس زیادی برای قهرمانی دوباره و قهرمانی در اروپا دارد.»
حرف های رائول با اظهاراتش درباره تیم ملی  اسپانیا تمام شد: «تیم ما در حال حاضر نسلی فوق العاده دارد. کاسیاس، راموس،پویول، اینیستا، توری و… هرگز فراموش نمی شوند. من شک ندارم اسپانیا یکی از شانس های اصلی قهرمانی جام جهانی 2014 نیز خواهد بود.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.