حجازی:مظلومی بی سیاست بود که از بی پولی حرف نمیزد

مربی فصل قبل استقلال از وضعیت فعلی این تیم انتقاد کرد.

به گزارش ستاره ها؛ آتیلا حجازی درباره داربی تهران و تساوی دو تیم مطرح پایتخت گفت: «هر دو تیم بازی معمولی را از خود به نمایش گذاشتند که چندان دلچسب نبود. هر چند که پرسپولیس در دقایقی از بازی بهتر از استقلال عمل کرد اما تساوی نتیجه عادلانه ای بود. از هر 2 تیم با مهره هایی که داشتند ، انتظار بازی جذابی می رفت، بخصوص استقلال که بر روی نیمکت نیز نفراتی چون ساموئل ، توزی و … را داشت و از طرفی در دو سال اخیر بازیهای خوبی مقابل پرسپولیس انجام می داد و در آخرین بازی ای که شکست خورد، برغم غیبت ستاره هایش تا آخرین دقایق بازی نیز تیم پیروز میدان بود و حتی در جام حذفی ، پر گل ترین بازی چند سال اخیر این دو تیم را رقم زد.»
او در پاسخ به این سوال که استقلال در شش بازی اخیر تنها چهار گل زده، آیا حضور مجیدی نمی توانست به آبیهای تهران کمک کند، گفت: «حضور مجیدی می توانست برای استقلال مفید باشد اما کادرفنی این تیم ، وی را نخواست و آنها باید پاسخگوی مشکل گلزنی و نتایج استقلال باشند.»
حجازی در ادامه گفت وگو با سایت ناصر حجازی درباره بی پولی این فصل استقلال و مصاحبه های قلعه نویی درباره این موضوع هم گفت: «سال گذشته نیز استقلال مشکل بی پولی داشت و این مساله مختص به امسال نیست. ضمن آنکه سال قبل در کنار بی پولی، اختلافات درونی هیات مدیره نیز بود. شاید از بی سیاستی مظلومی بود که مشکلات مالی تیم را فقط به مدیریت انتقال می داد و در رسانه ها حرفی نمی زد. بسیاری از بازیکنان و مربیان از سال گذشته طلبکارند و آنطور که شنیدم، مظلومی در حدود یک فصل از قرارداد خود را طلب دارد . من نیز در حدود نیمی از قراردادم را نگرفته ام اما با این مشکلات بیاد ندارم نتایج استقلال را به بی پولی ربط داده باشیم. بازیکنان استقلال آنقدر غیرت دارند که برای مردم با جان و دل بازی کنند. ضمن آنکه می دانند فتح اله زاده برای آنکه آنها به حق و حقوق خود برسند ، از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.»

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.