ویسی: اگر اخراج هم بشوم آینده‌ پیکان روشن است

پیکان توانست در هفته‌‌ ششم سپاهانی را شکست بدهد که صدر‌نشین لیگ بود و خودش را در جدول رده‌بندی بالا بکشد.

به گزارش ستاره ها؛ این تیم که با هدایت عبدا… ویسی در هفته‌های ابتدایی لیگ‌ نتوانسته بود خوب نتیجه بگیرد، حالا روزهای خوبی را پشت‌سر می‌گذارد و با‌10 امتیاز وضعیت خوبی در جدول رده‌بندی دارد. ویسی سرمربی این تیم پس از پیروزی برابر سپاهان با خراسان صحبت کرده است.
رکورد شکست نخوردن عبدا… ویسی مقابل سپاهان را به خوبی حفظ کردید؟
خب اول از همه خوشحالم که تیمم توانست برنده شود و از شاگردانم تشکر می‌کنم که با انگیزه بازی کردند. تیم ما‌ اوج گرفته و بازی‌های خوبی را انجام می‌دهد و از سوی دیگر هم مدت‌هاست که من مقابل سپاهان نباخته‌ام و خوشحالم که این رکورد را حفظ کردم.
فکر برد مقابل سپاهان را می‌کردید؟
ما انتظار یک بازی خوب را داشتیم. تیم سپاهان‌ تیم بسیار خوبی است و هدف ما مقابل این تیم این بود که ابتدا گل نخوریم و پس از آن هدف بعدی‌مان که بردن است را دنبال می‌کردیم. خوش‌بختانه به این مهم‌ دست پیدا کردیم و با این‌که سپاهان در بیشتر دقایق سوار بر بازی بود و موقعیت‌های گلزنی خوبی داشت، اما خط دفاع و دروازه‌بان ما توانست بسیار خوب عمل کند و کمی هم شانس با ما یار بود که گل نخوردیم. به هدف دوم‌مان هم پس از گل نخوردن به خوبی رسیدیم و توانستیم در دقایق پایانی گل بزنیم تا 3 امتیاز را بگیریم.
در هفته‌های ابتدایی گفته شد که ویسی در صبا شانسی نتیجه گرفت اما حالا به نظر می‌رسد با این نتایج جواب آن‌ها را دادید؟
متاسفانه خودم هم از این موضوع با‌خبرم. یک عده نمی‌خواهند که ما کار کنیم و برای من حاشیه‌سازی می‌کنند. سال گذشته هم می‌خواستند صبا را به حاشیه ببرند و می‌گفتند که نتایج شانسی است اما شانس یک هفته، دو هفته می‌شود نه بگوییم کل فصل شانسی بوده. با یک هفته و یک باخت که نمی‌توان در مورد تیمی نظر داد. مگر می‌شود حالا که سپاهان باخته بگوییم این تیم خوب نیست. سپاهان تیمی با شخصیت است و با باخت مقابل ما هم طوری نخواهد شد و فکر می‌کنم یک باخت و برد ما هم نمی‌تواند بیان‌گر کل فصل باشد. این بحث حاشیه‌سازان است که به راه افتاده و این افراد را می‌شناسم. آن‌ها یک‌سری دلال هستند و چون من بازیکنان آن‌ها را به خدمت نگرفتم این حاشیه‌ها را درست می‌کنند.
پس فکر می‌کنید این نتایج‌تان ادامه‌دار خواهد بود؟
من به کاری که انجام می‌دهم ایمان دارم و مطمئنم که روز به روز بهتر‌ خواهیم شد. در حال حاضر روند خوبی داریم که اگر همین روند را حفظ کنیم، تیم قدرتمندی خواهیم شد. من هر جا که بروم همین روند را ادامه خواهم داد و هر سال بازیکنان جوان و گمنام را به فوتبال معرفی می‌کنم تا به حق‌شان برسند. بازیکنان ما الان با مترو سر تمرین می‌آیند که حق‌شان بیشتر از این‌هاست. فوتبال و پول آن نباید فقط برای یک‌سری بازیکن خاص باشد که ماشین‌های آنچنانی هم سوار می‌شوند. این بازیکنان میلیارد، میلیارد پول می‌گیرند و فکر می‌کنند فوتبال تنها حق آن‌هاست که من می‌خواهم این تفکر را از بین ببرم.
آینده ‌پیکان را چطور می‌بینید؟
تا به این‌جا که بچه‌ها تلاش زیادی کرده‌اند و مزد زحماتشان را هم گرفته‌اند. پس از این معتقدم چه من باشم و چه نباشم و بخواهند اخراجم کنند پیکان با این وضعیت آینده‌ روشنی خواهد داشت و فکر می‌کنم جای پیکان در رتبه های بالای جدول باشد.
در‌خصوص استعفای گل‌محمدی در صبا گفته شد که مدیرعامل در کار فنی دخالت می‌کند، در زمان شما هم این اتفاق می‌افتاد؟
من در‌مورد صبا صحبت نمی‌کنم و امیدوارم که این تیم بتواند بهترین نتایج را بگیرد. اگر بخواهم در مورد صبا صحبت کنم و برای این تیم بد بخواهم خدا هم برای من بد می‌خواهد و به همین دلیل دوست دارم صبا بهترین نتایجش را امسال کسب کند. در مورد دخالت هم باید بگویم این‌ها حاشیه‌سازی است و مدیرعامل در کار من هیچ دخالتی نمی‌کرد و حالا هم ایمان دارم که دخالتی نیست.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.