ژوزه یک گام دیگر به اخراج نزدیک شد/نفرین الاهلی همچنان پشت سر ژوزه

روزنامه‌های مصری پس از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال نوشتند که ژوزه یک گام دیگر به اخراج از پرسپولیس نزدیک شد.

به گزارش ستاره ها؛ هفتاد و پنجمین داربی پایتخت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا فاصله دو تیم پرطرفدار با صدر جدول بیشتر شود.
روزنامه‌های مصری بعد از تساوی پرسپولیس که هدایت آن را مانوئل ژوزه سرمربی سابق الاهلی بر عهده دارد، واکنش نشان دادند و اعلام کردند که ژوزه یک گام دیگر به اخراج از پرسپولیس نزدیک شد.
روزنامه الاهرام المسائی نوشت: نفرین الاهلی همچنان پشت سر ژوزه ادامه دارد. ژوزه در این چند وقت که در پرسپولیس مربی‌گری کرده است، نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده است و روز به روز ناکامی او با این تیم پرطرفدار ایرانی ادامه دارد.
این روزنامه مصری در ادامه نوشت: ژوزه با پرسپولیس همچنان امتیاز از دست می‌دهد. وی روز گذشته در داربی پایتخت ایران با تساوی صفر بر صفر مقابل استقلال متوقف شد تا پس از 6 هفته در رده نازل پانزدهم جدول قرار گیرد.
روزنامه اخبارنا الیوم مصر هم بعد از تساوی داربی پایتخت این گونه نوشت: تماشاگران پرسپولیس بعد از نمایش ضعیف تیم‌شان به خشم آمدند و شروع به سنگ‌پراکنی کردند ـ ژوزه در آستانه اخراج از پرسپولیس ـ
این روزنامه مصری نوشت: داربی پایتخت ایران با تساوی صفر بر صفر بین دو تیم پرسپولیس و استقلال به پایان رسید. تماشاگران پرسپولیس که هدایت آن را مانوئل ژوزه سرمربی سابق الاهلی بر عهده دارد، به نمایش ضعیف تیم‌شان اعتراض کردند و در اواسط نیمه دوم شروع به سنگ‌پراکنی کردند و این مسئله منجر شد محسن ترکی داور مسابقه بازی را 5 دقیقه متوقف کند.
به نوشته رسانه‌های ایرانی این بدترین داربی تاریخ ایران بوده است. بویژه در نیمه دوم که دو تیم بازی بسیار ضعیفی را ارائه دادند.
این روزنامه مصری ادامه داد: موقعیت ژوزه با این تساوی به خطر افتاده است. بویژه اینکه گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از این است که تماشاگران پرسپولیسی نسبت به عملکرد این مربی پرتغالی رضایت ندارند و خواستار برکناری او از نیمکت سرخ‌ها هستند.
روزنامه صدی‌البلد مصر هم بعد از تساوی دو تیم بزرگ پایتخت در داربی 75 نوشت: تماشاگران پرسپولیس خواستار برکناری مانوئل ژوزه از هدایت این تیم شده‌اند.
این روزنامه مصری در گزارش خود به اشتباه نوشت که پرسپولیس از 6 بازی که در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر ایران انجام داده است تنها 2 امتیاز کسب کرده است.
این روزنامه مصری در گزارش خود از داربی روز گذشته نوشت: پرسپولیس و استقلال در بازی‌ای که تماشاگران زیادی به ورزشگاه رفته بودند به تساوی بدون گل رضایت دادند. همین مسئله باعث شد تماشاگران پرسپولیس از عملکرد ضعیف مربی خود به خشم آیند و خواستار برکناری او باشند.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.