فحاشی هواداران استقلال به کریمی و بنگر/ پرتاب سنگ و بطری آب به داخل زمین، توسط هواداران هر دو تیم

هواداران استقلال با پرتاب اجسامی به سمت علی کریمی، دقایقی مسابقه را قطع کردند.

قلعه نویی در دقیقه 58 امین منوچهری را به جای حمودی فرستاد توی زمین تا دوباره بازی را در دست داشته باشد. این تعویض درست وقتی باید انجام می شد که علی کریمی رفته بود برای کشیدن ضربه کرنر. جایی که تماشاگران پشت دروازه استقلال داشتند به سوی او بطری آب می انداختند.
بازی دقایقی وقفه داشت. تماشاگران استقلالی داشتند شعارهای منشوری نی دادند. فحش هایی که از کریمی و پرسپولیس شروع شد و به بنگر رسید . فحش هایی این قدر غلیظ که امیر قلعه نویی ناچار به دخالت شود. بعد از این جمعیت طرفدار تیم آبی پوش شروع به تشویق تیم شان کردند.
البته آن‌ها نام علی دایی را هم فریاد می‌زدند.بازی هیجانی دوباره گرفته بود البته این بار روی سکوها ، آبی ها مدام نام دایی را فریاد می کردند و پرسپولیسی ها هم مجیدی تا تلافی کرده باشند.کرنر برای آبی ها ، این بار جانواریو می رود برای سانتر توپ و حالا نوبت آنهاست تا تلافی کنند حرکت طرفداران آبی را. دوباره بازی قطع می شود چون از آسمان بطری آب می بارد. این بار محسن ترکی توپ را در دست می گیرد و سعی می کند بازی را متوقف کند. حنیف عمران زاده ، سرش را گرفته بود و روی زمین افتاد و خیلی بی دلیل بازی به جنجال کشیده شده بود.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.