از بیهوشی یک پرسپولیسی تا قطع پخش زنده بازی از شبکه سه!

نیمه نخست داربی 75 با حاشیه‌هایی از بیهوش شدن طرفدار پرسپولیس تا قطع شدن تصاویر پخش زنده شبکه سه، همراه بود!

به گزارش ستاره ها؛ مهمترین حاشیه‌های پیش از بازی و نیمه نخست هفتادوپنجمین داربی پرسپولیس و استقلال به شرح زیر است:
پیش از شروع بازی یکی از طرفداران تیم پرسپولیس که بیماری صرع داشت به دلیل حمله صرع، بیهوش شد و توسط یکی از هواداران به اورژانس برده شد
پیش از ورود بازیکنان دو تیم به زمین هوادارانی که در طبقه اول و در سمت جایگاه ویژه ورزشگاه حضور داشتند، با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و حتی اقدام به پرتاب کردن ظرف‌های آبی که در دستشان بود کردند.
مهدی رحمتی اولین بازیکنی بود که برای تمرین پیش از بازی وارد زمین شد و مورد تشویق شدید هواداران استقلال قرار گرفت. در آن سو هم پس از ورود نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس نصف دیگر ورزشگاه مملو از هیجان شد. پس از ورود بازیکنان دو تیم به زمین از استقلال جواد نکونام و از پرسپولیس علی کریمی بیشتر از سایرین مورد تشویق قرار گرفتند.
بیش از 90 هزار نفر برای تماشای داربی 75 به ورزشگاه آزادی رفتند که سهم پرسپولیسی‌ها کمی بیشتر است.
پیش از شروع بازی امیر قلعه‌نویی به همراه کادر فنی خود به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با مانوئل ژوزه و دستیارانش خوش و بش کرد.
از بازیکنان پرسپولیس علی کریمی، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، غلامرضا رضایی و بعد از آن سایر بازیکنان این تیم به غیر از نیلسون و امیرحسین فشنگچی به سمت نیمکت استقلال رفتند و از امیر قلعه‌نویی برای حضور در بازی رخصت طلبیدند.
هر دو تیم با تبلیغ یک اسپانسر روی پیراهن در مسابقه حاضر شدند. (البته اسپانسر انتخاب شده فقط برای داربی خواهد بود)
در دقیقه 4 مسابقه پرنده‌ آبی‌رنگی از سوی تماشاگران به داخل زمین فرستاده شد که امیرحسین صادقی در اندک توقف که ایجاد شد آن را برداشت و به یکی از توپ‌جمع‌کن‌های کنار زمین داد.
پس از شروع بازی از دقیقه 12 بود که شعار تماشاگران علیه تیم‌های یکدیگر آغاز شد. ابتدا استقلالی‌ها با تشویق قلعه‌نویی و در ادامه آن علیه پرسپولیسی شعار دادند. بلافاصله پس از آن هم پرسپولیسی‌ها اقدامی مشابه داشتند.
اولین کارت زرد بازی را مهرداد پولادی در دقیقه 17 بخاطر خطا روی پژمان منتظری دریافت کرد. چند دقیقه پس از او هم سیاوش اکبرپور از داور کارت گرفت.
مانوئل ژوزه که در بازی‌‌های گذشته پرسپولیس از روی نیمکت بازی را زیرنظر می‌گرفت، در این مسابقه از اوایل کار از کنار زمین عملکرد بازیکنانش را کنترل می‌کرد.
* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی به همراه دستیارانش در ورزشگاه حضور دارد.
* تصاویر پخش زنده مسابقه برای چند دقیقه از شبکه سوم سیما قطع شد! این شرایط آنقدر ادامه داشت تا کار به کارشناسی کردن حمید استیلی در استودیو پخش مسابقه هم رسید!
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.