تازه‌های سرویس

گزارش

ماجرای پخش نشدن «شبکه مخفی زنان» چیست؟

پخش نشدن یکی از قسمت‌های سریال «شبکه مخفی زنان» در روزهای اخیر شبهه‌ی توقیف این سریال را در فضای مجازی پررنگ‌تر کرده بود. با این همه مسوولان ساترا و پلتفرم‌ پخش‌کننده، گرچه درباره‌ی پخش نشدن قسمت جدید موضعی متفاوت را دارند، اما در یک مبحث…

آنچه بر مرتضی پاشایی گذشت

محبوبیت «مرتضی پاشایی»، ۸ سال پس از درگذشتش نیز همچنان ادامه دارد. خواننده‌ای که طی ۵ سال فعالیت حرفه‌ای خود، به یکی از محبوبترین خوانندگان دوران معاصر کشور تبدیل شد.

وضعیت هنرمندان بازداشت شده و ممنوع الخروج؛ کتایون ریاحی کجاست؟

کمیته حمایت حقوقی و قضایی از سینماگران با همکاری خانه تئاتر و موسیقی لیستی 100 نفره از هنرمندان ممنوع الخروج و بازداشتی تهیه کرده و خبر از ممنوع الخروجی اکثر بازیگران مشهور و کارگردان‌ها می دهد.

ساخت فصل چهارم بازهم تکذیب شد

نویسنده فیلمنامه سریال «ستایش» بیان کرد که امکان ساخت فصل چهارم این مجموعه وجود ندارد چراکه پرونده این سریال کاملاً بسته شده است.

«بخارست» غافلگیری بزرگ سینماها می‌شود

شورای صنفی نمایش با همکاری سازمان سینمایی درصدد است تا با نمایش کمدی اجتماعی بخارست، گیشه سینماهای کشور را پس از ۲ ماه، با یک غافلگیری بزرگ همراه کند.

مشکل «گیجگاه» و «ملاقات خصوصی» چه بود؟

حدود هفت هفته پیش اعلام شد که دو فیلم سینمایی «گیجگاه» و «ملاقات خصوصی» قرار است روی پرده سینما برود این اتفاق رخ نداد و حالا پس از گذشت یک و ماه و نیم دو فیلم دیگر روی پرده رفته و هنوز هم دلیل این اتفاق مشخص نیست.