تازه‌های سرویس

سلامت

چین از واکسن کرونا رونمایی کرد

رسانه های چین روز شنبه از موفقیت آمیز بودن واکسن تولیدی این کشور خبر دادند و اعلام کردند: هیچ یک از افرادی که تاکنون واکسن کووید ۱۹ ساخت این شرکت را دریافت و به خارج سفر کرده اند، به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.

کمبود ویتامین دی موجب چاقی و توقف رشد می‌شود

محققان دانشگاه ایالت کارولینای شمالی در آمریکا دریافتند کمبود ویتامین دی در مراحل اولیه رشد کودکان می‌تواند منجر به برهم خوردن تعادل متابولیک بین رشد و تجمع چربی در بدن شود.

تبلیغ چه کالاهایی ممنوع است؟

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فهرست کالاها و اقدامات آسیب‌رسان به سلامت را که مطابق قانون تبلیغ آنها در رسانه‌ها ممنوع است، اعلام کرد.

آیا حذف سحری واقعا کاهش وزن بدنبال دارد؟

رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور: وعده سحری مهم‌ترین وعده برای افراد روزه‌دار است، از آن جایی که بعد از مصرف وعده سحری حدود ۱۵ الی ۱۶ ساعت نباید مواد غذایی میل کرد، تامین انرژی بدن از وعده سحری اهمیت زیادی دارد و حذف آن با تصور…

علائم جدید بیماری کرونا+ فیلم

به گزارش ستاره ها؛ دکتر مردانی متخصص بیماری های عفونی علائم جدید بیماری کرونا را که ممکن است در افراد بروز کند توضیحات داد.

چرا مراجعات کرونایی به بیمارستان‌ها کم شد؟

معاون کل وزارت بهداشت: در کشور هنوز به فاز مهار کرونا نرسیده‌ایم، بلکه همچنان در فاز مدیریت بیماری هستیم و بر همین اساس همچنان به مردم توصیه می‌کنیم که نکات مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.