تازه‌های سرویس

رادیو

پیکر زنده‌یاد علیرضا غفاری به خاک سپرده شد+ عکس

آیین وداع با پیکر زنده‌یاد علیرضا غفاری گوینده، مجری و مستندساز با حضور اعضای خانواده، دوستان، نزدیکان و جمعی از چهره‌های فرهنگی و هنری در محوطه بیرونی خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

گوینده دهه 60 تلویزیون درگذشت

علیرضا غفاری مجری مطرح رادیو و تلویزیون و گوینده شبکه اول سیما در دهه 60 امروز پنجشنبه ۱۹ اسفند بر اثر عارضه قلبی در 66 سالگی درگذشت.

جلال مقامی را فراموش کرده اید؟!

بیش از دو سال است که خانه نشین شده و دیگر نمی تواند کار کند. جلال مقامی را می گوییم. همان هنرمندی که زمانی او را جادوی صدا می نامیدیم. یادتان آمد؟!

ناگفته‌ عباس محبی از یک نوستالژی ۲۰ ساله و گلایه‌هایش از تلویزیون

عباس محبی: متأسفانه در سال‌های اخیر مورد بی‌مهری قرار گرفته‌‌ام. علاقه اصلی‌ام به رادیو است و گاهی بزرگانی مثل آقایان مشایخی، کشاورز، انتظامی، نصیریان و هاشمی می‌‌گفتند خوش به حالت محبی که در رادیو کار می‌کنی.

والی‌زاده: به خاطر کرونا دیگر دوبله دسته‌جمعی نداریم و انفرادی دوبله می‌کنیم

دوبلور پیشکسوت تلویزیون گفت: هر چند که تلویزیون خانه دوم ما است و ما سالهاست که در آنجا مشغول به دوبله هستیم اما در آنجا حجم کار کمتر شده، یکی از دلایل مهم این کاهش کار در بخش دوبله تلویزیون، قدیمی شدن سیستم‌ها و دستگاه‌های دوبله است.

می روم تنهایی دوبله می کنم و برمی گردم!

منوچهر والی زاده درباره ی وضعیت این روزهای دوبله در شرایط کرونا می گوید: زیبایی ها و جذابیت های کار دوبله به دلیل کرونا از بین رفته است، تنهایی می رویم و در استودیو می نشینیم و به جای سه نفر می گوییم و می آییم.